ДОШКОЛЁНОК - развитие ребенка, подготовка к школе в Киеве

Главная Семейный отдых и отдых с детьми Похід з дитиною в кіно – цікаво та корисно


Похід з дитиною в кіно – цікаво та корисно

Що не кажіть, а кінотеатр – річ унікальна та універсальна! В кіно ходять усі – незалежно від віку, характеру та інтересів. Кінотеатр однаково актуальний у будь-яку пору року. В кіно можна зустрітися з друзями або гарно провести час із сім’єю. А ще – в кіно можна їсти! І це справді приваблює багатьох із нас, бо ж можна одночасно насолодитися ефектом занурення у фільм, відчуттям домашнього затишку та смаком улюблених жувальних цукерок. Тож якщо ви сумніваєтеся, чи варто ходити з дитиною в кіно, – не вагайтеся: переваг більш ніж удосталь! Просто зверніть увагу на те, як їх використовувати правильно, щоб кіно принесло і вам, і дитині не розчарування, а радість та задоволення!

1. Підбирайте фільм відповідно до віку.

Багато мам цікавляться питанням: з якого віку дитині можна ходити в кінотеатр? Однозначної відповіді на це, звісно, немає, бо дітки всі різні – дехто з радістю ходить у кіно з трирічного віку, а хтось до 10 років боїться кінотеатру через гучний звук. Тож передусім потрібно враховувати особливості характеру вашої дитини: наскільки вона боязка, посидюча, емоційна тощо. Оптимальним віком для першого походу в кінотеатр вважається вік 4-5 років, мінімальна межа – 3 роки, але для багатьох діток це може бути зарано. Якщо у вас є певні сумніви – що ваш малюк не зможе всидіти або злякається, краще не ризикуйте – почекайте зайвий рік до його знайомства з кінотеатром. Пам’ятайте: кінотеатр – це неабиякі емоції, потужний вплив на слух і зір вашого маляти, певною мірою це створення іншого світу, іншої реальності – нехай навіть на короткий час. І щоб цей вплив був позитивний і цікавий для дитини, вона має бути готовою до нього – так би мовити, достатньо „дорослою”. Обираючи фільм, зверніть увагу на його тривалість та вікову категорію, на яку він розрахований: для найменших виберіть веселий мультик, старшим, звісно, можна й фільми – крім тих, у яких зазначені вікові обмеження. Проте навіть якщо обмежень не вказано, але фільм обіцяє бути доволі страшним, подумайте про це: знову ж таки, йдеться про емоційний стан вашої дитини – нехай він буде насичений, але не перевантажений.

2. Створіть комфортні умови для перегляду фільму.
Збираючись піти в кінотеатр, подбайте про те, щоб у вас та вашої дитини були зручні місця. Найкращими вважаються середні ряди й ті, що знаходяться за ними; місця – теж середні (посередині ряду), хоча і з бокових теж зазвичай усе прекрасно видно й чути. Якщо дитина побоюється гучного звуку, візьміть місця в останньому ряду – часто там звук трішечки тихіший. А якщо ви не певні, що сидітимете увесь сеанс, варто взяти місця, ближчі до виходу. До речі, для найменших глядачів окремі місця можна взагалі не купувати: малюк може примоститися в мами на руках – і йому буде краще видно, і мамі вийде дешевше. Перед фільмом обов’язково сходіть із дитиною в туалет, а під час перегляду краще не поїти малюка надміру соком чи водою. Краще попіклуйтеся про те, щоб мати під рукою традиційний попкорн або смачні желейні цукерки – нехай ваша дитина отримає від походу в кінотеатр ще більшу втіху! Взагалі, чи не найкращим варіантом солодощів для кінотеатру є цукерки «Жувіленд»: прикольні жувастики у формі тваринок та з різними фруктовими смаками принесуть дитині не тільки задоволення, але й користь! До того ж ці цукерки не кришаться і не липнуть, а натомість легко й тихо жуються – тож у залі ви нікому не заважатимете, а це теж важливо, адже дитина має привчатися бути уважною до комфорту інших людей у громадських місцях.

3. Позитивний настрій – запорука гарного відпочинку!

У поході в кінотеатр часто ключовим позитивним моментом стає не сам фільм, а спільний відпочинок, розвага разом із друзями чи батьками, можливість поспілкуватися до і після фільму – поділитися одне з одним емоціями очікування та враженнями від фільму. Дуже важливо, щоб ваша дитина змалечку звикала саме до такого сприйняття походу в кіно. Готуйтеся разом із нею до цієї події, налаштуйте і себе, і її на чудове проведення часу, будьте поруч із нею при перегляді фільму, спілкуйтеся після його завершення... І саме за таких умов похід з дитиною в кіно стане справді цікавим і корисним – не тільки для вашої дитини та її світогляду, а й для всієї вашої сім’ї!

 

Для добавления комментария необходима регистрация и авторизация.

Реклама