ДОШКОЛЁНОК - развитие ребенка, подготовка к школе в Киеве

Главная Модная и красивая Кольорові контактні лінзи для чарівності ваших очей.


Кольорові контактні лінзи для чарівності ваших очей.

Багато з нас майже щодня зустрічають людей, в очі яких можна закохатися до нестями. Звичайно, природною красою і кольором таких очей може похвалитися не кожен. Але наші інноваційні технології досягли таких успіхів, що зараз можливо змінити все: навіть колір очей. Протягом багатьох років вчені працювали над своїми досягненнями і все ж таки отримали кольорові контактні лінзи, які можуть змінювати колір очей, починаючи від блакитного і закінчуючи темно-коричневим.

 


Сучасно людина, незалежно від статі і віку, може обрати собі ті лінзи, які їй до вподоби. На сьогодні існує три різновиди кольорових контактних лінз: відтінкові, косметичні і декоративні, більше можна дізнатися на сайті http://mkl.ua/ua/category/cvetnye-linzy/. Кожні з них мають своє призначення і виконують певну функцію. Але всі три різновиди слугують більш для естетичної або іміджевої краси очей. Такі лінзи в основному використовують люди, які мають хороший зір, і носять їх для того, щоб на деякий час змінити колір очей.

Відтінкові контактні лінзи, на відміну від косметичних, не змінюють колір очей, а лише придають їм певного відтінку. Якщо, наприклад, за допомогою косметичних можна повністю змінити колір, то відтінкові таку властивість не мають. До речі, відтінкові лінзи можуть собі дозволити тільки люди зі світлим кольором очей.

А от що стосується декоративних, то їх взагалі купують дуже рідко і для якихось певних цілей. Декоративні лінзи настільки незвичні, що в повсякденному житті не використовуються. Вони можуть варіювати від червоних і до яскраво-рожевих кольорів, нагадуючи очі кішки. Тому такі лінзи найчастіше використовують на карнавальних вечірках, хелоуїнах та інших балах-маскарадах. Такі лінзи не рекомендується носити більше 2-3 годин, тому що вони здебільшого непрозорі, і можуть завдати проблем здоровому зору.

Звичайно, усі кольорові лінзи прикрашають колір очей, але пам’ятайте, що вони більш затемнені, ніж звичайні. Тому Ваші очі, «одягнені» в такі лінзи, на 20% зменшують проникненість світлових променів. Хоча, лікарі стверджують, що лінзи для здоров’я Вашого зору абсолютно не шкідливі. Але обов’язково перед тим, як купувати собі таку красу, проконсультуйтесь з лікарем-контактологом і пройдіть офтальмологічне обстеження. Тому що в деяких людей може виникнути подразнення, сльозливість або несприйняття лінз.

Якщо Ви мрієте про красиві небесно-блакитні, чи, можливо, чарівно-зелені очі, не хвилюйтесь і купуйте собі кольорові лінзи. Якщо Ви будете за ними доглядати і правильно використовувати, Вашому зору не страшно нічого, зате Ваші очі зведуть з розуму кожного.

 

Для добавления комментария необходима регистрация и авторизация.

Реклама