ДОШКОЛЁНОК - развитие ребенка, подготовка к школе в Киеве

Главная Ответы почемучкам Як святкують Новий рік у Японії


Як святкують Новий рік у Японії

Японія - маленька країна, що знаходиться далеко в Тихому океані. Там, як і у всьому світі, люди страшенно люблять Новий рік і святкують його по своєму. Японські дітлахи зустрічають свято у новому яскравому одязі та обов'язково кладуть собі під подушку картинку з зображенням кораблика, в якому пливуть сім чарівників, що несуть новорічне щастя.

Таку знайому нам ялинку в японській оселі можна зустріти вкрай рідко. Японці прикрашають свій дім гілками бамбуку, сливи та сосни. А на особливе новорічне деревце замість блискучих іграшок вішають кульки, зроблені з рису. Новорічна вечеря проходить в Японії дуже серйозно. Ніхто не слухає музику, не співає і не танцює, навіть не бавиться хлопавками - кожен сидить мовчки та розмірковує над тим, що чекає на нього у новому році. Проте у момент настання власне Нового року усі японці раптом починають сміятися.

Вони сміються довго і голосно, адже впевнені, що новорічний сміх подарує їм гарний настрій у наступному році. Замість бою годинника опівночі японці чують бій металевих дзвонів, що лине з усіх храмів країни. Японці вірять, що з останнім звуком дзвону зникають усі проблеми. Коли це відбувається, люди виходять зі своїх осель і йдуть дарувати один одному подарунки та зустрічати сімох богів щастя, які зі сходом сонця мають відвідати Японію на своєму чарівному човні.

"Меридіанчик"

 

Для добавления комментария необходима регистрация и авторизация.

Реклама