ДОШКОЛЁНОК - развитие ребенка, подготовка к школе в Киеве

Главная Родителям на заметку Інструкція з безпеки дитини


Інструкція з безпеки дитини

 1. Якщо дитина вміє говорити, вивчить із нею у першу чергу її повне П.І.Б., адресу проживання, місце роботи батьків, як дістатися додому або до вас на роботу, домашній та мобільні телефони батьків, дату свого народження.
 2. Якщо дитина відправляється гуляти або виходить з вами в місто, покладіть в її кишеню заламіновану «візитку» або паперовий листочок в водонепроникному мішечку з контактною інформацією, що представлена вище. 3. Маленьких дітей не відправляйте на прогулянку одних; для дітей старшого віку обмежте місце прогулянки, час, позначте час контрольного контакту з вами.
 4. Суворо накажіть дитині питати дозволу, якщо вона кудись хоче відійти з обумовленого місця прогулянки;
 5. Фотографуйте дитину кожні три місяці, бажано в звичайному одязі, в звичайному повсякденному вигляді - близько 80% батьків зниклих дітей не мають свіжих фотокарток дитини; майте завжди в межах досяжності найсвіжіше фото дитини;
 6. Купіть дитині телефон і домовтеся з нею про зв'язок в певні проміжки часу, телефонуйте дитины самі, якщо вона не виходить на зв'язок у встановлений час.
 7. Підключіть дитині послугу мобільного оператора з визначенням місцезнаходження за телефоном;
 8. Регулярно пояснюйте дитині правила дорожнього руху, правила безпеки в громадських місцях, говоріть про те, що не можна брати від незнайомих людей їжу, напої, іграшки, йти з ними, якщо ви її про це не попереджали, і навіть просто спілкуватися без присутності батьків або супроводжуючих дитину дорослих.
 9. Будьте в курсі того, з ким спілкується ваша дитина, знайте їх контактні дані, адресу проживання.
 10. Хай завжди у вас будуть контакти вчителів, тренерів, керівників гуртків.
 11. Будьте в тісному контакті з дитиною, стежите за змінами в її настрої, відразу намагайтеся з'ясувати причини.
 

Для добавления комментария необходима регистрация и авторизация.

Реклама