Жили собі на світі два браті. Один багач, другий бідняк. Багач мав багато землі, лісів, худоби й усілякою добра, що навіть цісар йому заздрив. А бідний мав хатку з одним вікном. У цій хатині бідно жила немаленька родина, а їсти було нічого.|
Вірші та оповідання до Великодня |
|
Оповідання про Великдень. Липова паска Жили собі на світі два браті. Один багач, другий бідняк. Багач мав багато землі, лісів, худоби й усілякою добра, що навіть цісар йому заздрив. А бідний мав хатку з одним вікном. У цій хатині бідно жила немаленька родина, а їсти було нічого.Еще про: Подробнее... Добавить комментарий
|
|
|
|
|
|
|
| JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL |
| Дочка трех лет, когда впервые увидела братика после роддома, попросила: - Мам, пусть он пока голенький полежит, я получше все рассмотрю.... {loadposition articles_module_1} |