Жили собі на світі два браті. Один багач, другий бідняк. Багач мав багато землі, лісів, худоби й усілякою добра, що навіть цісар йому заздрив. А бідний мав хатку з одним вікном. У цій хатині бідно жила немаленька родина, а їсти було нічого.|
Вірші та оповідання до Великодня |
|
Оповідання про Великдень. Липова паска Жили собі на світі два браті. Один багач, другий бідняк. Багач мав багато землі, лісів, худоби й усілякою добра, що навіть цісар йому заздрив. А бідний мав хатку з одним вікном. У цій хатині бідно жила немаленька родина, а їсти було нічого.Еще про: Подробнее... Добавить комментарий
|
|
|
|
|
|
|
| JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL |
| Петя: - Мама, а я никогда не умру. - Почему? - Я буду изо всех сил стараться не закрывать глаза! {loadposition articles_module_1} |