ДОШКОЛЁНОК - развитие ребенка, подготовка к школе в Киеве

Главная Праздники Украины 26 червня - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням


26 червня - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням

Наркотичні речовини надзвичайно важливі в медицині, під час операцій та інших медичних заходів. Наркоманія — це постійне вживання наркотиків, поступово в усе більших дозах. Останнім часом наркотичні речовини все частіше використовуються не за призначенням, а з метою отримання миттєвого штучного задоволення.
Важко підрахувати, скільки людських життів забрало це неприродне прагнення. Наркотики виснажують, руйнують психіку та здоров'я людини, роблять залежною, слабкою. Рідко наркоман доживає навіть до сорока років — організм не витримує навантаження. До того ж уявіть собі страждання близьких наркомана, тих, хто змушений спостерігати, як кохана людина сама себе знищує шаленими темпами.

За результатами досліджень Організації Об'єднаних Націй та країна, більш як 7 % населення якої вживають наркотики, є приреченою. Така країна не має майбутнього. Зараз, за оцінками спеціалістів, близько 4 % жителів планети вживають наркотики. А це вже дуже загрозлива цифра, особливо якщо взяти до уваги граничну межу в 7 %.

Боротьба з незаконним розповсюдженням та споживанням наркотиків в усьому світі ведеться вже протягом кількох десятків років. А наркозалежних людей стає з кожним роком усе більше.

Саме цього дня намагаються проводити всі найбільш значні агітаційно-пропагандистські заходи. А в Китаї, наприклад, цього дня намагаються виносити вироки наркоділкам, щоб зайвий раз звернути на це увагу суспільства. До речі, саме Китай є лідером майже в усьому, що стосується сфери наркотиків. І в плані стажу застосування наркотичних речовин у медицині, і за масовістю вже, слава Богу, пережитої хвилі наркоманії, і за радикальністю вжитих проти наркоділків заходів. І саме Китаю належить рекорд зі знищення найбільшої партії наркотиків: у березні 1839 року поблизу Гуанчжоу було знищено 1188 тонн опіуму, який був контрабандним шляхом доставлений англійцями. Тоді ящики з «диявольським зіллям» засипали негашеним вапном і заливали водою. Навряд чи колись цей рекорд буде побито.

Еще про:
 

Для добавления комментария необходима регистрация и авторизация.

Реклама